Oto Çıkma Yedek Parça

Tarsaş Oto Bakım ve Yedek Parça Ltd. Şti. 1984’ten günümüze, 40 yıla yaklaşan yolculuğu boyunca müşterilerimize kaliteli hizmetle memnun etmeye devam etmekteyiz. Tarsaş Oto Bakım ve Yedek Parça Ltd. Şti. oto yedek parça ve çıkma parça olarak her marka araç konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Siz kıymetli müşterilerimizden aldığı güvenle sektörde büyümeye devam etmektedir.

Tarsaş Oto Bakım ve Yedek Parça Ltd. Şti. denilince akıllarda uygun fiyat, orijinal yedek parçalar ile yer etmektedir. İzmir ili ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine hizmet akışını kesintisiz olarak sağlıyoruz.

Tarsaş Oto Bakım ve Yedek Parça Ltd. Şti. olarak İzmir de Yedek ve Orijinal çıkma Parça hizmeti vermekte ve sizler için işe yarayabilir parçaların tedarikini sağlamaktayız.

Kazalı araçların işe yarayabilir olan, hiçbir hasar görmemiş parçalarına çıkma parça adı verilmektedir. Bu parçaların alınıp başka bir aracın hasarlı bölgesi ile değiştirilmesinde bu parçalar kullanılarak bir başka aracın hasarlı bölgesi tamir edilir. Basit bir matematikle günümüzde birçok kazanın olduğunu ve çoğunlukla bu parçaların da elzem olduğunu düşündüğümüzde günlük olarak ufak veya büyük araç kazaları bir başka aracın kullanışlı olmasına yarar. Çıkma parça kullanılarak bu kazalı araçlar hurda olmaktan kurtarılarak sağlam parçaları kullanılır ve geri dönüşüme kazandırılır.

Aracınızın ihtiyacı olan orijinal parçayı sizlere temin eden Tarsaş Oto Bakım ve Yedek Parça Ltd. Şti.   yan sanayi üretimi parçaların orijinaliyle arasında büyük kalite farkının olduğunun bilincindedir. Bu nedenle Tarsaş Oto Bakım ve Yedek  Parça Ltd. Şti.  olarak yılların verdiği tecrübe ile temiz bir oto çıkma parçası kullanmanızı, orijinal çıkma parçayı tercih etmenizi öneririz.

Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun bir telefonla bize ulaşabilirsiniz. Yedek parça gönderiminde güvenilir ve uygun fiyatlı kargo hizmetiyle 7/24 en kısa sürede gönderilmektedir. Firmamızda müşteri memnuniyeti esastır.

Saygılarımızla,

Tarsaş Oto Bakım ve Yedek  Parça Ltd. Şti. 

Tüm Hizmetlerimiz